Pořádající oddíl: TJTZ Rakovník

Místo pořádání:              Sportovní hala Rakovník

Úřední lékař:              MUDr. Ivo Trešl

Hlasatel a časoměřič : Mgr.Marek Šimák

Počet odboxovaných utkání:              21

Počet listů protokolu o utkání:              3

 

Hlavní rozhodčí: Jaroslav Novotný, Rozhodčí: Tomáš Zaspal, Jaroslav Morbitzer, Marek Hauner             

 

Memoriál Miroslava Zemana

Program – day 1

 

 

 

 

 

 

 

 

1

56 kg

Plachetka

Severní Morava

vs

Vávra

Jižní Morava

RSC I.

2

56 kg

Bild

Střední Čechy

vs

Agateljan

Severní Čechy

WO

3

60Kg

Mozga

Jižní Morava

vs

Korbel

Střední Čechy

WP

4

60Kg

Masoršič

Severní Čechy

vs

Lesy

Severní Morava

WP

5

64Kg

Linke

Severní Čechy

vs

Bulavka

Severní Morava

AB I.

6

64Kg

Takács

Střední Čechy

vs

Zouhar

Jižní Morava

WP

7

69Kg

Jiříkovský

Jižní Morava

vs

Nazárko

Severní Čechy

RSC I.

8

69Kg

Szele

Severní Morava

vs

Jelen

Střední Čechy

WP

9

81Kg

Hataš

Střední Čechy

vs

Špikla

Severní Čechy

WP

10

81+Kg

Vinš

Severní Čechy

vs

Novák

Jižní Morava

RSC III.

 

 

Memoriál Miroslava Zemana

Program – day 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

56 kg

Mário

Plachetka

Severní Morava

vs

Jiří

Bild

Střední Čechy

RSC I.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

56 kg

Jakub

Vávra

Jižní Morava

vs

Erik

Agateljan

Severní Čechy

WP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

60 kg

Pavel

Mozga

Jižní Morava

vs

Tobias

Lesy

Severní Morava

WP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

60 kg

Jakub

Korbel

Střední Čechy

vs

Petr

Masoršič

Severní Čechy

WP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

64 kg

David

Linke

Severní Čechy

vs

David

Takács

Střední Čechy

RSC I.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

64 kg

Roman

Bulavka

Severní Morava

vs

Pavel

Zouhar

Jižní Morava

WP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

69 kg

Jiří

Nazárko

Severní Čechy

vs

Jiří

Jelen

Střední Čechy

WP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

69kg

Dominik

Jiříkovský

Jižní Morava

vs

Marek

Szele

Severní Morava

WP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

75 kg

Patrik

Balog

Střední Čechy

vs

Marek

Andrýsek

Jižní Morava

WP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

81 kg

Vojtěch

Hataš

Střední Čechy

vs

Jaroslav

Pavelka

Jižní Morava

WP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

81+ kg

David

Vinš

Severní Čechy

vs

David

Ohradka

Severní Morava

WP

Městská část Praha 6 Praha - evropské město sportu 2016