•  
    1. Liga roč. 2010 – 2011- moravská skupina
  1.  
    1. k o l o 

     Dne 3. 10. 2010 , bylo v Ostravě Třebovicích vybojováno 1. kolo nového ročníku         I. Ligy   mezi družstvy : 
 

     BC   Ostrava  B  – Jihomoravský Region  Brno 
56  kg   ————————   – MOZGA  Pavel  WO    0:2 
60  kg POLAKOVIČ   Pavel WP – KREJČÍ   Svatopluk      2:2 
64  kg BALÁŽ    Mario   – REITERMAN  Filip        RSC/3      2:4 
69  kg BILÍK  Robert  WP – PAUKER   Miroslav      4:4 
75  kg KUBANÍK   Ondřej  WP – SANTLER   Petr      6:4 
81  kg  HANEL   Jiří    – BOREK   Martin        RSC/3    6:6 
91  kg ZHYLKYSHIEV  Yerlan AB/1 – KOLEČKÁŘ   Jan      8:6 
+ 91 SKUPIEŇ   Richard   – CHMELA  Marek  WP    8:8

—————————————————————————————————————–

Vzájemné utkání  skončilo :   Nerozhodně   8 : 8 

Rozhodčí  : Gašpar 
Krpec, Duraj, Kubáň 

Boxeři obou celků bojovali tvrdě o celkové vítězství  svého družstva. Konečný výsledek skončil po zásluze smírně  pro oba celky.  
 
 

    I.  Liga roč. 2010 – 2011- moravská skupina

  •  

      1. k o l o 

Zatím jsem nedostal Protokol z utkání 

SKB  K O Brno  – BC Poruba  8 : 8

 

  •  
    1. Liga roč. 2010 – 2011- česká skupina
  1.  
    1. k o l o 

       Dne 25. 9. 2010 bylo v České Kamenici vybojováno utkání I. Ligy, 1. kolo mezi družstvy : 
 

       BC  Česká Kamenice  – KB Baník  Most 
 
 56  kg SZIRTY   Robert   – STEHLÍK   Martin  WP    0:2 
 60  kg SKÁLA  Jakub   – CHVAL  Jakub           AB/2    0:4 
 64  kg POLÁČEK  Ladislav   – KLEIN  Roman  WP    0:6 
 69  kg FILIPI  Dominik   – PLZÁK  Lukáš          AB/3    0:8 
 75  kg KLIKAR  Jan  WP – PAVLI  Josef       2:8 
 81  kg ———————   – LIBIŠ   Václav  WO  2:10 
 91  kg KUBÁLEK  Jan   – KOPŘIVA  Petr          AB/3  2:12 
 + 91 ———————-   – KRAJNÍK   Karel  WO  2:14

 V utkání zvítězil celek hostí   :  KB Baník Most      14 : 2

 
Rozhodčí : Vlk

 Rusňák, Zaspal, Zetek

 
Pro nováčka soutěže boxery z Č. Kamenice to bylo 1. vystoupení v této soutěži. I přes velkou snahu na hosty z Mostu svým výkonem nestačili.

 

  •  
    1. Liga roč. 2010 – 2011- česká skupina
  1.  
    1. k o l o

 
     Dne 2. 10. 2010, bylo v ZŠ v Povrlech vybojováno 1. kolo nové soutěže I. Ligy mezi družstvy  :

 
     SK BARKAS  o.s. Ústí n / L – BC Plzeň

 
56  kg VUONG   Tomáš  WP – TELVÁK    Denis      2:0

60  kg NEŠVÁRA   Daniel   – BEČÁK  Lubomír  RSC/3   2:2

64  kg PAZDERA   David   – ŠTÁDLER  Jiří  WP   2:4

69  kg HOVHANNISJAN  David  – JIRÁČEK   Patrik  WP    2:6

75  kg FENDRICH   Jan   – ZASPAL  Miroslav  WP    2:8

81  kg ŠAROUN   Jiří   – ŠPERIC  Dominik  WP  2:10

91  kg HELEŠIC  Rudolf  WP – LACINA  Luboš    4:10

+ 91 KAČÍREK  Václav        RSC/1 – NOVÁK   Lukáš    6:10

—————————————————————————————————————-

V utkání zvítězil celek hostí :  BC Plzeň     10:6

Rozhodčí : Resl

Rusňák, Zetek, Vlk

Hostující  plzeňští boxeři potvrdili roli favorita tohoto souboje a po dobrých výkonech zaslouženě zvítězili.   


TABULKA  ZÁPASŮ  I.  LIGA roč. 2010 – 2011

Moravská  skupina 

  Jihomoravský

Region 

BRNO

BC 
 

OSTRAVA  B

SKB

K O 

BRNO

BC 
 

PORUBA

Jihomoravský

Region 

BRNO

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxx

8 : 8    
BC 
 

OSTRAVA  B

8 : 8 Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxx

   
SKB

K O 

BRNO

    Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxx

8 : 8
BC 
 

PORUBA

    8 : 8 Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxx

 
 

P o  1.  k o l e 

1.   Jihomo. Region Brno   1 0 1 0 8 : 8  1 

      BC Ostrava   B   1 0 1 0 8 : 8  1 

      SKB KO Brno    1 0 1 0 8 : 8  1 

      BC  Poruba    1 0 1 0 8 : 8  1 
 
 
 
 
 
 

TABULKA  ZÁPASŮ  I.  LIGA roč. 2010 – 2011

Česká skupina 

  BC 
 

PLZEŇ

SK

BARKAS 

Ústí n L

BK

BANÍK 

MOST    B

BC

ČESKÁ 

KAMENICE

BC 
 

PLZEŇ

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxx

10 : 6    
SK

BARKAS 

Ústí n L

6 : 10 Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxx

   
BK

BANÍK 

MOST    B

    Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxx

14 : 2
BC

ČESKÁ 

KAMENICE

    2 : 14 Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

Xxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxx

 

Po  1.  k o l e 

1.  BK  Baník  Most  B   1 1 0 0 14 : 2            2    

2.  BC  Plzeň    1 1 0 0 10 : 6   2 

3.  SK Barkas  Ústí  n L   1 0 0 1 6 : 10   0 

4.  BC Č. Kamenice     1 0 0 1 2 : 14   0

Městská část Praha 6 Praha - evropské město sportu 2016