Leden 2012 7. – 8. 01      
  14. – 15. 01 VT – HARRACHOV

6. – 18. 1.2012

   
  21. – 22. 01
    5. kolo  I. LIGA

Plzeň  – Barkas UL, Děčín- Č. Kam., .,Poruba –Ostrava,Region –  KO Brno

   
  28.. – 29. 01 4. kolo EXTRALIGA

BaníkMost+Doprava Děčín – BC DTJ Prostějov, SKP UL – BC Nitra

  Oblastní  kolo soutěže – Brandýs n./Labem – St.|Boleslav
Únor 2012 4. – 5. 02 VT – před MT

1. – 6. 2. 2012

   
  11. – 12. 02 6.  kolo – I.  LIGA

Děčín  – Barkas UL, Plzeň – Ban.Most, , Poruba – Nitra

  MT – BOCSKAI

Debrecen 7. – 12. 2. 2012

  18. – 19. 02 5. kolo –  EXTRALIGA

BC DTJ Prostějov – SKP UL, Region –  Ostrava– I.  LIGA

  Oblastní  kolo soutěže – BC Julia Tomy – Středokluky
  25.. – 26. 02 7. kolo – I.  LIGA

Most – Děčín, Barkas UL – Č. Kam, Nitra – Region, Ostrava – KO Brno

   
Březen 2012 3. –   4. 03 6.  kolo – EXTRALIGA

BC DTJ Prostějov – BC Stavbár Nitra

  Oblastní  kolo soutěže – BC OS Plzeň
  10. – 11. 03   MČR  – Poruba

Kadeti – školní mládež

 
  17. – 18. 03 VT –  před GRAND PRIX            8. kolo –  I.  LIGA – Č.Kam – Baník Most

12. – 20. 3. 2012      Děčín – Plzeň, KO Brno – Nitra, Region – Poruba

  MT – HALLE

14. – 18. 3. 2012

  24. – 25. 03 GRAND –  PRIX – Ústí nad Labem

20. – 25. 3. 2012

  Oblastní  kolo soutěže – Třeboň  24.3.2012
Duben 2012 31.03 –   1. 04
    9. kolo – I. LIGA

    Plzeň  – Č. Kam., Baník Most- Barkas UL, Poruba – KO Brno, Nitra – Ostr

   
  7. – 9. 04

velikonoce

7. kolo  – EXTRALIGA

SKP UL – BaníkMost+Doprava Děčín

Turnaj SCM  Brno – Těmice Oblastní  kolo soutěže – Libčice nad Vltavou
  14. – 15. 04 10. kolo – I.  LIGA

Barkas UL – Plzeň,Č. Kam. – Děčín, Ostrava-Poruba,KO Brno- Region

   
  21. – 22. 04 Olympijská  kvalifikace – ISTANBUL

13. – 22. 4. 2012

MČR  – Děčín

19 – 21. 4. 2012  Junioři

 
  28. –   29. 04 8. kolo –  EXTRALIGA

Ban.Most+Dop.Děčín – BC Nitra

  Oblastní  kolo soutěže – BC Broumov
Květen 2012  5. – 6. 05 I. LIGA – 1. Play – off    
  12. – 13. 05 9. kolo –  EXTRALIGA

BC Prostějov – Bann.Most+Dop Děčín, BC Nitra – SKP UL

Turnaj SCM  Memoriál Mirka Zemana – Rakovník Oblastní  kolo soutěže – BC Julia Tormy – Výstaviště Praha
  19. – 20. 05 I.  LIGA – 2. Play – off    
  26. –27. 05 10. kol –  EXTRALIGA

SKP UL – BC Prostějov

MS – žen  – CHINA

21. 5. – 3. 6.  2012 , kval. OH

    Oblastní  kolo soutěže – SAC Praga Praha
Červen 2011 2. –     3. 06 I. LIGA – 3. Play – off   Mezinárodní  pohár mládeže – Třeboň
  9. – 10. 06     Oblastní  kolo soutěže – SKS Aréna Kladno
 
Městská část Praha 6 Praha - evropské město sportu 2016