Rozhodčí:

  • Novotný
  • Štaubert
  • Hartl
  • Kubec

Oddíly: 

Účastni Počet boxerů Omluvili se
 BC Chodov 1  BC ASK Brandýs nad Labem
 Lokomotiva Trutnov 8  KK Karlovy Vary
 Pražský  rohovník 1  BC Pardubice
 BC Star Plzeň 5  BC Baník Sokolov
 BC SAC Praga Praha 9  SKB Třeboň
 BC Mělník 2  SKP Pardubice
 SKP Školy Praha 5  BC TN Č.Budějovice
 BC Praha 1  BC Novo Libčice n/Vlt
 BC Žižkov 12  BC Palaestra Praha
 BC Julia Tormy 4  BC Mladá  Boleslav
 BC O.Stacha Plzeň 5   
 BC Kladno 1   
 SKS Aréna Kladno 3   
 BC Český Krumlov 2   
 JK box Plzeň 1   
 Samson České Budějovice 1   
      
       
       
       
       
       
CELKEM 61   

Zápasy: 

Vědomice 15.5.2010
Přípravka
1. 63 Brodský BC Chodov vs. Herák BC Trutnov WP
2. 70 Kroupa BC Stach Plzeň vs. Váňa BC Mělník WP
  57 Vojtěch BC Žižkov vs.     WO
  80+ Döme BC Mělník       WO
  40 Kopylov BC Julia Tormy       WO
Kadeti
3. 57 Kovář BC Žižkov vs. Kulich BC Český Krumlov WP
4. 63 Gluskevych BC Star Plzeň vs. Roll BC Kladno WP
5. 80 Jůzek BC Stach Plzeň vs. Bartoš BC Julia Tormy WP
  50 Ježek BC Star Plzeň       WO
  80 Turony BC Stach Plzeň       WO
  46 Ye SAC Praga Praha       WO
  50 Štěpán SAC Praga Praha       WO
  80 Halaš SKS Arena Kladno       WO
Ženy
  60 Lukešová JK Box Plzeň vs.     WO
  54 Prokharová BC Žižkov       WO
Junioři
6. 64 Rovenský BC Julia Tormy vs. Traub BC Praha WP
7. 69 Trna BC Trutnov vs. Bařínka Samson ČB AB1
8. 91 Štelzer Lokomotiva Trutnov vs. Skýba BC Stach Plzeň WP
  57 Vrzal BC Žižkov       WO
  51 Fábera SAC Praga Praha       WO
  60 Radič  F. SAC Praga Praha       WO
  69 Stracený SAC Praga Praha       WO
  75 Barukčič SAC Praga Praha       WO
  64 Radič  L. SAC Praga Praha       WO
  91 Günther SAC Praga Praha       WO
Muži
9. 75 Martinčík BC Žižkov vs. Dřevěný Pražský  rohovník RSC1
10. 64 Hájek Lokomotiva Trutnov vs. Hachman BC Žižkov AB1
11. 75 Boura BC Žižkov vs. Strnadel BC Star Plzeň AB2
12. 75 Adamec BC Žižkov vs. Ciler Lokomotiva Trutnov WP
13. 75 Sobolík Lokomotiva Trutnov vs. Polanecký BC Julia Tormy WP
14. 75 Hynek Lokomotiva Trutnov vs. Knížek BC Star Plzeň WP
15. 81 Král Lokomotiva Trutnov vs. Zarba BC Žižkov neroz.
16. 81 Fleischman BC Český Krumlov vs. Kvěch BC Star Plzeň WP
17. 91+ Belinger SKPŠ Praha vs. Smol BC Žižkov RSC2
18. 91 Kříž BC Stach Plzeň vs. Kováč BC Žižkov RSC1
  91+ Komloš BC Žižkov       WO
  69 Škoda SKPŠ  Praha       WO
  91 Vencl SKPŠ  Praha       WO
  69 Prudký SKPŠ  Praha       WO
  64 Juracsko SKPŠ  Praha       WO
  75 Jordán SAC Praga Praha       WO
  91 Pikner SKS Arena Kladno       WO
  64 Korec SKS Arena Kladno       WO

 
 

STŘEDOČESKÁ  OBLAST

16.kolo 

     Dne 15.5.2010 uspořádal oddíl BC Julia Tormy 16.kolo oblastní soutěže talentované mládeže přípravky, kadetů,juniorů,žen a II.ligu mužů s těmito výsledky: 

  •  
      Přípravka:
        Oddíl Body Počet borců
      1. BC Chodov 3 1
      2. BC Žižkov 2 1
        BC Julia Tormy 2 1
        BC Mělník 2 1
      5. BC O.Stacha Plzeň 1 1
             
      Po 16.kole
      1. BC ASK Brandýs n/L 95 bodů
      2. BC Příbram 29  
      3. BC Star Plzeň 21  
      4. SKB Třeboň 18  
        BC Julia Tormy Praha 18  
      6. SKB Chodov 15  
      7. TJTZ Rakovník 13  
      8. BC Baník Sokolov 10  
      9. SKP Pardubice 8  
        BC Mělník 8  
      11. BC SAC Praga Praha 7  
        Palaestra Praha 7  
        BC Táty Němce Č.Budějovice 7  
      14. BC Mladá Boleslav 5  
        BC Lokomotiva Trutnov 5  
        BC Ondřeje Stacha Plzeň 5  
      17. SKP Hvězda K.Vary 3  
        Samson Č.Budějovice 3  
      19. BC Žižkov 2  
             
      Kadeti
        Oddíl Body Počet borců
      1. BC SAC Praga Praha 4 2
      2. BC Mělník 3 1
        BC Žižkov 3 1
        BC Star Plzeň 3 2
        BC Kladno 3 1
        BC O.Stacha Plzeň 3 2
      7. SKS Aréna Kladno 2 1
      8. BC Lokomotiva Trutnov 1 1
             
      Po 16.kole
      1. BC SAC Praga Praha 52 bodů
      2. Pražský rohovník Praha 27  
      3. BC Palaestra Praha 22  
      4. SK Boxing Praha 20  
        Samson České Budějovice 20  
        BC Star Plzeň 20  
      7. BC Kladno 17  
      8. BC ASK Brandýs n/L 15  
      9. BC Baník Sokolov 13  
      10. BC Jičín 11  
      11. TJTZ Rakovník 9  
        SKS Aréna Kladno 9  
        BC Ondřeje Stacha 9  
      14. BC Pardubice 7  
        SKP Hvězda Karlovy Vary 7  
      16. SKB Chodov 6  
        BC Žižkov Praha 6  
      18. SK DDS Praha 5  
        SKP Pardubice 5  
        BC Lokomotiva Trutnov 5  
      21. SKB Třeboň 4  
        BC Sport areál Jezírko 4  
      23. BC Praha 3  
        BC Mělník 3  
      25. BC Julia Tormy 2  
        BC Příbram 2  
        BC Táty Němce České Budějovice 2  
      28. BC Novo Libčice 1  
             
      Junioři
        Oddíl Body Počet borců
      1. SAC Praga Praha 12 6
      2. BC Julia Tormy 6 2
      3. BC Trutnov 4 2
      4. BC Žižkov 2 1
      5. BC Český Krumlov 1 1
        BC Praha 1 1
             
      Po 16.kole
      1. BC SAC Praga Praha 68 bodů
      2. SKB Třeboň 54  
      3. BC Lokomotiva Trutnov 50  
      4. SK Boxing Praha 46  
      5. Pražský Rohovník Praha 38  
      6. TJTZ Rakovník 18  
        BC Julia Tormy 18  
      8. Samson Č.Budějovice 17  
      9. BC Jičín 14  
        SKP Pardubice 14  
      11. BC Palaestra Praha 13  
      12. BC Pardubice 12  
      13. BC Žižkov Praha 9  
      14. BC ASK Brandýs n/L. 8  
        BC Baník Sokolov 8  
      16. BC Příbram 6  
        BC Praha 6  
      18. BC Sport areál Jezírko 5  
      19. BC O.Stacha Plzeň 4  
      20. SK DDS Praha 3  
        SKB Chodov 3  
      22. BC Sparta Úpice 2  
        BC Novo Libčice 2  
        BC DDM Kralupy nad Vlt. 2  
        BC Český Krumlov 2  
      26. BC Star Plzeň 1  
             
      Ženy
        Oddíl Body Počet borců
      1. BC Žižkov Praha 2 1
        JK box Plzeň 2 1
             
      Po 16.kole
      1. SK Boxing Praha 15 bodů
      2. BC Baník Sokolov 13  
      3. BC ASK Brandýs nad Labem 11  
      4. SK Lady box Brno 9  
      5. BC JK Box Plzeň 8  
      6. BC Žižkov Praha 7  
      7. SKS Aréna Kladno 5  
      8. BC Táty Němce Č.Budějovice 4  
      9. BC Praha 3  
        BC Sport areál Jezírko 3  
        BC Příbram 3  
      12. BC Star Plzeň 2  
      13. SKP Školy Praha 1  
        Schejbalgym Lovosice 1  
             
      Senioři
        Oddíl Body Počet borců
      1. BC Žižkov Praha 14 8
      2. BC Trutnov 12 5
      3. SKP Školy Praha 9 5
      4. BC Star Plzeň 7 3
      5. SKS Aréna Kladno 4 2
      6. Pražský rohovník Praha 3 1
        Samson Č.Budějovice 3 1
        BC Julia Tormy 3 1
      9. BC O.Stacha Plzeň 2 2
        BC SAC Praga Praha 2 1
      11. BC Český Krumlov 1 1
             
      Po 16.kole
      1. SKP Školy Praha 77 bodů
      2. SKS Aréna Kladno 48  
      3. BC Star Plzeň 36  
      4. BC Mladá Boleslav 34  
        SK Boxing Praha 34  
        BC Jičín 34  
      7. SŠB Hradec Králové 32  
      8. BC Pražský rohovník Praha 31  
      9. BC Julia Tormy 30  
      10. BC SAC Praga Praha 24  
      11. SKP Pardubice 23  
        BC Osa Praha 23  
      13. SK DDS Praha 18  
      14. SKP Rakovník 17  
        BC Novo Libčice n/Vlt. 17  
        BC Lokomotiva Trutnov 17  
        BC Žižkov Praha 17  
      18. BC Thorn Plzeň 15  
        BC Mělník 15  
      20. BC Kladno 13  
      21. TJTZ Rakovník 12  
      22. SŠB Zavidov 10  
        BC Příbram 10  
      24. BC Pardubice 9  
      25. BC DDM Kralupy n/Vlt. 8  
      26. Samson České Budějovice 7  
      27. BC ASK Brandýs n/Labem 6  
        BC Sport areál Jezírko 6  
        BC Český Krumlov 6  
        BC O.Stacha Plzeň 6  
      31. SKS Kladno 4  
      32. BC Domažlice 3  
        BC Baník Sokolov 3  
      34. KK Karlovy Vary 2  
      35. BC Táty Němce Č.B. 1  
        SKB Třeboň 1  

 
 

Zpracoval STK SOB Jindřich Šindelář

Městská část Praha 6 Hlavní město Praha Praha - evropské město sportu 2016