V Praze dne: 5.5. 2010
Na MSJ 2010 jsme díru do světa neudělali, ale přesto můžeme konstatovat i přes nepříznivou bilanci výhry prohry  5:6, že nejsme tak daleko od světové špičky jak by se zdálo. Škoda, že se nepostoupilo do osmičky, ale o divokou kartu na OHY budeme ještě bojovat. Všem klukům i vedení bych bych chtěl poděkovat , za bojovnost v jejich zápasech a vzájemnou podporu. Bylo zde znát,  že to byla kvalifikace na OH mládeže. Počet startujících i zemí přesáhl o hodně běžný počet na MSJ.
Zprávy a výsledky jste z MSJ dostávali pravidelně a pokud ne tak ještě pro doplnění. Jinak kompletní přehled výsledků je na www.aiba.org
29.4. 2010, 20:49 – před 6 dny
Tak dnes tři boxeři a tři porážky :-(
Chval Jakub – boxoval dnes dopoledne od 11h.. Bojoval jak nejlépe mohl, dokonce vedl do poloviny II. kola 3:0 – pak začal soupeř a Kuba nestihl jeho nástup, před posledním kolem byl stav 6:3. Bojoval ale celkově prohrál s Ural Gulecem (TUR) v boji o posledních osm 4:8 NB. Odboxoval zde na MSJ svoje maximum a já mu děkuji za to co předvedl.  Tři zápasy na MSJ (2/1) jsou moře zkušeností.
ps: zpráva pro Bédu Doležala – blahopřeji a děkuji
Od 15h šel do ringu Patrik Velký šel se šikovným Rusem a prohrál 8:12. Měl skvělí nástup do posledníjo kola, ale ztrátu se mu už nepodařilo dohnat. Také 2/1 a benjamínek, pokud bude trénovat jako doposavad, je velkou nadějí č. boxu.
ps: Romane Nevrlo – i Tobě díky, máš fajn boxera a to je 1993, příští rok jde na MEJ.
Večer nastoupil Beníček Kamil s Turkem a prohrál 0:8. Nic nevymyslel a soupeř mu nesedl, k tomu odešel fyzicky.
Zkusili jsme, zjistili že se dá boxovat s každým a že svět jun. box není od Našeho daleko. Zapracujeme, potrénujeme a uvidíme. Dobrou z Baku …Marek   
28.4. 2010, 18:11 – před 7 dny
Dnes byl v budíček v 5.50h a kontrolní převážení pro Dušana Chromého a Patrika Velkého, je vidět že slovo zodpovědnost, které si tady všichni opakují jak papoušci zabralo. Oba ráno měli OH váhu a jelo se na oficiální vážení.
V progamu od 15h:
Dušan Chromý vs. Reda Benzaziz (ALG) prohra 3:8
Dušan bohužel dnes neměl svůj den, prostě mu to nešlo a dělal chyby. Škoda, že si svoji slabší chvilku, kterou většinou nemívá vybral zrovna tady na MSJ.
To stále usměvavý Patrik Velký, to byla jiná káva.
Marokánce Jabira vyprovodil z ringu v rytmu samby 9:2 a pokračuje dál. Čeká ho Semin (Rusko) a ten je celkem boxovatelný. Ve formě kterou tady Patrik má může jít dál. Blahopřeji!!!
Zítra nastupují do ringu všichni tři co ještě zůstali o osmičku.
Držte palce.
Boxu zdar Marek Šimák Baku (AZE)
ps: jo a přidali jsme další hezké slovo pro všechny (hlavně pro Patrika  KONCENTRACE ) 
26.4. 2010, 20:29 – před 9 dny
vše již na www.aiba.org
Včera boxoval (57)Jakub Chval-Romans Belousovs(LAT) a vyhrál 7:3 NB. Další utkání jde 27.4. dopoledne proti Hitel Kiaw KIAW(MYA=Maynar-Barma)).
(69)Vít Král prohrál s -Ahmad Mamadjanov(UZB) 4:14 NB.

Dnes boxuje v 12:30 (54) Patrik Velký-Rocki Dulay(PHI) a večer asi ve 21:00 (+91) Karel Krajník-Gasan Gimbatov(RUS )
27.4.v 11:00 (51) Dušan Chromý-Solis Cocinero(GUA-Guatemala)
29.4. ( 91)Kamil Beníček-Umit Patir(TUR).

Dobrý večer Dámy a pánové,
posílám zprávu z dneška,,,, Je tady fakt fofr a to pro všechny. Vsávali jsme v 5.50, převážení a pak odjezd na ofic. vážení kde proběhl opět chaoz – jako skoro se vším tady. Vozí nás mini bus po bláznivých městských cestách, to co se tady děje na ulici v dopravě tak to jste někdo z Vás asi v životě ještě nezažil. Systém pro nás nepochopitelných dopravních situací, které se řeší trychtýřem a to vše probíhá bez blinkrů ve vzdálenostech, že kdybych z okna vystrčil ruku tak mohu pohladit po hlavě spolujezdce kolem projíždějícícho auta.
Jinak co se týče hotelu, přesto že byl drahý tak se to odrazilo na stále udržujícím vysokém standartu, co se týče kvality jak ubytování tak jídle – mimochodem šéfkuchař žil 12let v ČR, jmenuje se Ali a je fakt v pohodě. K jídlu si tady můžeme vymýšlet co chceme, protože on je prý napůl čech.a udělá pro nás co nám na očích vidí……!!!
Přejezdy na utkání dnes už trvali o hodně delší dobu než tomu bylo o víkendu cca 40 minut, když to jede. Když to propočítáma za den tak strávíme na cestách v minibuse cca 4 hodiny, teda pokud jedeme jen na dva denní programy.

K dneším bojům: Patrik Velký, svěřenec fajn chlapa Romana Nevrly, porazil po výborném výkonu jak po stránce technické tak taktické boxera z Filipín 16:3. Super!!! Postupujeme dál a čeká celkem boxovatelný Marokánec.
Ve věčerním programu šel Karel Krajnik, který měl špatný los, přesto chtěl s jeho ohromným srdcem bojovat. S Ruským reprezentantem začal velmi dobře dokonce vedl 2:1, vypadalo to že dokonce Našemu reprezentatovi bude sedět, po jedné z kombinací byl zasažen Karlův nos a za stavu 2:2 byl zápas ukončen…škoda, škoda, škoda,…ale největší škoda je umřít a to se nestalo. Karel Krajník je Naše velká naděje českého boxu.
Mějte se. Jdu na jedno a spát, vstáváme v 5.50h…vlastně jako každý den a já doufám že to bude pokračovat co nejdéle….Držte palce, budeme bojovat za český box jak nejlépe umíme.
Dobrou noc Marek
25.4. 2010, 20:55 – před 10 dny
Dnes boxoval (57)Jakub Chval-Romans Belousovs(LAT) a vyhrál 7:3 NB. Další utkání jde proti Hitel Kiaw KIAW(MYA=Maynar-Barma)).kdy, to ještě dnes nevíme.

(69)Vít Král prohrál s -Ahmad Mamadjanov(UZB) 4:14 NB.

Zítra boxuje : 54) Patrik Velký-Rocki Dulay(PHI) a ),(+91) Karel Krajník-Gasan Gimbatov(RUS )

Dále (51) Dušan Chromý-Solis Cocinero(GUA-Guatemala) a ( 91)Kamil Beníček-Umit Patir(TUR).Kdy jdou ti to dva, také ještě nevíme.

Zdravím a budeme bojovat dál. Marek
24.4. 2010, 17:28 – před 11 dny
Zdravím Všechny příznivce boxu,
zatím se nic důležitého na MSJ v Baku (AZE) 25.4. – 3.5. 2010 neděje, mimo to že kvůli pozdnímu přihlášení, které naštěstí za velkých intervencí všech možných v čele se Sváťou Žáčkem (který sem musel kvůli tomu odcestovat a upozorňuji že za svoje) se cena za osobu a den vyšplhala z 60$ na nehorázných 100$. Všechno zlé je ale k ničemu dobré, protože máme (narozdíl třeba od Slovenských bratrů) super ubytování, se skvělou stravou i podmínkami na trénink a odpočinek v krásném hotelu www.crownhotelbaku.com .Trénujeme a doděláváme váhy. Zítra je od 7h.oficiální vážení, lék. prohlídka a pak losování. Držte palce. Až budu vědět více napíšeme. S pozdravem boxu zdar Marek
Sestava:
51kg – Chromý Dušan – placen ČBA
54kg – Velký Patrik – samoplátce – sponzor fy. BCE IC
57kg – Chval Jakub – somoplátce – trenér Béda Doležal sehnal peníze
69kg – Král Vít – placen ČBA
91kg – Beníček Kamil – samoplátce – trenér Franta Šrubař sehnal sponzora
+91kg – Krajnik Karel – zatím placen od Šimák a Škoda
trenéři: Šimák Marek – placen ČBA
              Tonka Roman – samoplátce
Vedoucí výpravy: Škoda Stanislav – samoplátce
Prezident ČBA: Svatopluk Žáček
Zapsal Marek Šimák
repre.tr.jun ČR.

Městská část Praha 6 Hlavní město Praha Praha - evropské město sportu 2016