Leden 2011 8. – 9. 01 VT – kondiční  HARACHOV reprezentace

3. –  16. 1. 2011

15. – 16. 01 4. KOLO I. LIGA

Poruba- KO Brno, N. Lísk. –  Ostrava, Plzeň – Barkas, Č. Kam – Most

22. – 23. 01
    4. KOLO EXTRALIGA,  BC DTJ Prostějov – volno

    Dop.Děčín+KB Most – Samson Č. Budějovice, SKP Ústí – BC Ostrava

7.kolo soutěže SOB

TJ TZ Rakovník

29.. – 3 0. 01 5. KOLO I. LIGA

N. Lísk – Poruba, Ostrava – KO Brno, Č. Kam – Plzeň, Most – Barkas

Únor 2011 5. – 6. 02 VT  junioři – 30. 1. – 6. 2. 2011

VT –  muži – 2. – 7. 2. 2011

8.kolo soutěže SOB

?

12. – 13. 02 VT ženy 10. – 13. 2. 2011 MT Bocskai

8. – 13. 2. 2011

MT – ženy Yambol  Bulharsko

15. – 20. 2. 2011

19. – 20. 02 6. KOLO I. Liga

Poruba – Ostrava, KO Brno – N. Lisk. , Plzeň – Most, Barkas – Č. Kamenice

9. kolo soutěže S O B -19.02.2011

BC ONDŘEJE STACHA PLZEŇ Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

26.. –  27. 02
    6. KOLO EXTRALIGA Dop. Děčín+KB Most – volno

DTJ Prostějov – SKP Ústí, Samson  Č. Buděj. – BC Ostrava

MČR    Kadetů

25. – 27. 2. 2011

Březen 2011 5. –   6. 03 VT – junioři 2. –  5..3. 2011 MT – Litva – junioři

6. – 11. 3. 2011

12. – 13. 03 5. KOLO EXTRALIGA BC Ostrava – volno

    Samson  Č. Buděj – SKP Ústí,  DTJ Prostějov – Dop. Děčín+ KB Most

10.kolo soutěže SOB

BC Julia Tormy Roudnice

19. – 20. 03 VT – muži + ženy + junioři

16. –  22. 3. 2011

MT Chemi Pokal Halle

16. – 20. 3. 2011

26. – 27. 03 GRAND PRIX Ústí nad Labem

22. – 27. 3. 2011

Duben 2011 2. –   3. 04
    7. KOLO EXTRALIGA Samson Č. Buděj – volno

    BC Ostrava – DTJ Prostějov,  SKP Ústí – Dop. Děčín+ KB Most

11. kolo soutěže SOB

S K B Třeboň

9. – 10. 04 I. Liga první  nadstavba

1 – 1, 2 – 2, 3 –  3, 4 – 4,

MT – Stamm – muži + ženy

5. – 10. 4. 2011

16. – 17. 04 MČR  – juniorů Svitavy

15. – 17. 4. 2011

23. – 24. 04 8. KOLO EXTRALIGA SKP Ústí – volno

Dop. Děčín+BK Most – BC Ostrava, DTJ Prostějov – Samson Č. Buděj.

GP Slovenska – junioři

28.  4– 1. 5.. 2011

12.kolo soutěže SOB

BC NOVO Libčice n/Vlt.

Květen 2011 30.4 –   1. 05
7. – 8. 05 9. KOLO EXTRALIGA DTJ Prostějov – volno

Samson Č. Buděj. – Dop.Děčín+KB Most, BC Ostrava – SKP Ústí

Oblast – Děčín 13.kolo soutěže SOB

    BC Julia Tormy Roudnice

14. – 15. 05 VT –  . junioři

8 – 10. 5. 2011

MT – junioři Polsko

11. – 15. 5. 2011

21. – 22. 05 10. KOLO EXTRALIGA BC Ostrav – volno

SKP Ústí – Samson  Č. Buděj,  Dop.Děčín+ KB Most – DTJ Prostějov

14.kolo soutěže SOB

    BC SAC Praga Praha

28. –29. 05 I. Liga   druhá  nadadstavba

1 – 1, 2 – 2, 3 –  3, 4 – 4

    GP –Slovenska  27. – 30. 5. 2011

    MEU ženy  – Katovice 29. 5. –  4. 6. 2011

Červen 2011 4. –     5. 06 MT   Třeboň

3. – 4. 6. 2011

11. – 12. 06 MT  Kličko – junioři  Ukrajina

6. – 12. 6. 2011

18. – 19. 06 15.kolo soutěže SOB

?

25. – 26. 06 OH dětí  a mládeže – PROSTĚJOV

21. 6. – 26.6.2011

.ME – kadetů Maďarsko

26. 6. 3. 7. 2011

Letní VT – muži, ženy, junioři  od  18. 7. – 5. 8.  2011   Příprava  před MS – Specializace  23. 8. – 15. 9. 2011

MT Ankara –  muži, ženy – od 14.8. – 21. 8. 2011   MS – mužů – Baku  Ázerbajdžán ( kvalifikace OH) 16. 9. –  1. 10. 2011

Městská část Praha 6 Praha - evropské město sportu 2016