V Pátek 19.října 2007 se v Kulturním domě Inwest pořádal nevídaný svátek amatérského a profesionálního boxu, jehož hlavním pořadatelem byl boxerský oddíl BC Star Plzeň.

Boxovalo se před téměř vyprodaným sálem a spolu s necelou tisícovkou diváků byli v sále přítomni představitelé veřejného života našeho regionu. Primátor města Plzně pan RÁ¶dl, místopředseda senátu pan Šnebergr, zástupce plzeňské ODS pan Levora, náměstek hejtmana plzeňského kraje pan Červený, předseda PSU pan Herajt, první místostarosta ÚMO 2 pan Duda a spolu s nimi se galavečera zúčastnil i ministr zdravotnictví pan Julínek. Všichni tito hosté spolu se zástupci hlavních sponzorů předávali trofeje a věcné ceny amatérským závodníkům. K vidění bylo šest amatérských a osm profesionálních soubojů.
Amatéři nastupovali  v úvodní části. V prvním zápase si zaboxovali oddíloví kolegové z BC Staru v kategorii přípravka Tomáš Pavel a Václav Kovář. Oba se rozešli se spravedlivou remízou. Potom nastoupily proti sobě ženy Tereza Lukešová z BC Staru a Martina Jindrová z Naramy Plzeň. Jindrové vyšla lépe prvá dvě kola a Lukešová, která měla více fyzických sil vyhrála výrazně kolo třetí. To však nestačilo na otočení výsledku a Jindrová zvítězila těsně na body. V dalším utkání se již po několikáté střetli kadeti Jiří Štádler ze Staru Plzeň a Patrik Balog z Palaestry Praha. Po oboustranně kvalitním výkonu zvítězil 3 : 0 na body domácí Štádler, který byl přeci jen lepším boxerem. V kategorii juniorů se představili domácí Tomáš Jelínek ze Staru a Jiří Kopáček z BC J.Tormy Praha. Jelínek měl přesnější a tvrdší údery a přestože se mu v závěru již nedostávalo fyzických sil zvítězil zaslouženě také  3: 0 na body. Za  kategorii mužů nastoupil Jan Niedermeier z pořádajícího oddílu proti Robertu Kajgulovi z SKP K.Vary. Zápas byl oboustranně opatrný jen Honza vyrážel do prudkých útoků. Jeho soupeř z Varů do čtvrtého již nenastoupil a Niedermeier zvítězil vzdáním soupeře.
Velice divácky přitažlivý zápas předvedli děti do 7 let Václav Šampalík ml. a Radek Štádler, oba z BC Star Plzeň. Štádler předvedl velice útočný způsob boje a svého oddílového kolegu Šampalíka porazil 3 : 0 na body. Všechny tyto amatérské zápasy sklidily u diváků velké ovace, zvláště pak zápas Lukešové, která zmobilizovala síly ve třetím kole, kadeta Štádlera a  juniora Jelínka, kterí se také velice líbili. Největšího aplausu se pak zaslouženě dostalo dětičkám R. Štádlerovi a Šampalíkovi, kteří předvedli opravdu skvělé show.
Po amatérech nastupovali profesionálové. V prvním zápase to byli ve váze do 63,5 kg Araik Šachbazjan a Zsolt Botoš, oba za Českou republiku. Araik je desetinásobný amatérský mistr republiky a od obou se očekával pěkný zápas. Tito dva zkušení boxeři měli tu smůlu, že nastupovali po divokých dětičkách a divákům se jejich váhavý a vyčkávací styl boje příliš nezamlouval. Na body zvítězil Araik. Dále spolu boxovali ve váze do 73 kg Partik Hruška a debutující Radek Janoušek. Tento zápas už byl divácky přitažlivější a po standartním výkonu zvítězil Patrik Hruška zaslouženě na body. Attila Kiss ve váze do 73 kg startoval sice za Maďarsko, ale dlouhá léta působí v Plzni a tak měl v souboji Ladislavem Feckem mnoho příznivců mezi publikem. Tento zápas se již líbil, měl náboj, Attila byl útočnější a soupeře zasahoval tvrdě na spodky. Přestože po druhém kole byla krátká neplánovaná pauza kvůli úpravě ringu, Attila dovedl zápas do vítězného konce a svým domácím fanouškům udělal radost. Ve čtvrtém profi zápase, ve váze do 66,5 kg, se Rostislavu Kováčovi teprve v šestém kole podařilo zasáhnout Lubomíra Wejse tak, že ten v tomto posledním kole prohrál před limitem. V zápase ve váze do 76,5 kg mezi Olexanderem Sergeeevem z Ruska a Robertem Melo ze Slovenska vypsaném na šest kol se neodehrálo nic, co by příliš upoutalo pozornost publika a na body vyhrál ruský reprezentant.
Váha do 83 kg svedla dohromady Sandro Siproshvilliho z Gruzie a  Pavla Ďurča ze Slovenska. Zkušenější Gruzinec ve druhém kole  zasáhl Ďurča tvrdě na spodek a ten už v souboji nepokračoval. V předposledním zápase, na který se všichni těšili, si to rozdali ve váze do 91 kg Tomáš Mrázek a hvězda našeho profesionálního boxu Roman Kracík. Mrázek překvapil a zaskočil všechny ty, kteří čekali, že skončí před limitem. Byl tentokrát výborně připravený a nejen že odolával Romanovým útokům na trup a na poslední dvě volná žebra, ale dokázal mu dobře kontrovat a oplácet stejnými zbraněmi. Tento zápas doslova zvedal diváky ze sedadel. Až v posledním šestém kole se Kracíkovi povedlo Mrázka po útoku na spodek zasáhnout i tvrdě bradu a po tomto úderu byl Tomáš otřesený. Za bouřlivého potlesku Kracík vyhrál na body 3: 0 , ale spravedlivější by to bylo těsnějším rozdílem. Poslední očekávaný duel supertěžkých vah mezi Ondřejem Pálou a Alexanderem Bohrovsem z Lotyšska skončil fiaskem. Ondra byl nažhavený a na soupeře se vyloženě těšil. Prvá dvě kola bylo vidět, že si soupeře připravuje na těžký úder. Tomu se dařilo stále unikat a bylo zřejmé, že má ohromný respekt. Do třetího kola již Lotyš nenastoupil, neměl ani snahu ustlat si po nějakém seknutí. Diváci nad jeho nesportovním vystoupení hlasitě pískali a dohadovali se, jestli by takový profesionální závodník měl za předvedený výkon vůbec dostat zaplaceno. Na Pálovi bylo znát, že s takovým předčasným ukončením zápasu rozhodně nepočítal a rád by boxoval dále.
Jsme velice rádi, že se nám podařilo zvládnout tuto akci ke spokojenosti sponzorů, diváků i závodníků, říká šéftrenér BC Staru a hlavní organizátor Radek Seman. Určitě to nebyl poslední galavečer tohoto druhu, který chceme pořádat. Jsme rádi, že jsme mohli vedle zkušených profesionálů ukázat, že máme v oddíle kvalitní závodníky všech věkových kategorií.

Petr Lukeš