Startují ročníky 1992/1993 a dále finalisté MČR Kadetů z roku 2010. Vše dle propozic.
         
48 kg 1 Jano  Zdeněk  SK MP Děčín
  2 Agateljan Viktor  SKP Sever ÚL
  3 Křivanec  Václav BC O.S. Stacha
  4 Bradáč Stanislav Bryndýs nad Labem
  5 Wiederman Mario Dukla Olomouc
  6 Kuričaj Ahmed Linka box Krupka
         
51 kg 1 Chromý  Dušan  BC Tonka
  2 Šilber  Ondra  Poruba
  3 Wiesner Jáchym BC O.S. Stacha
  4 Lang  Martin  Veki Box Chomutov
  5 Telvák Alex Palaestra Praha
         
54 kg 1 Gaži a Karel BC Tonka
  2 Vuong  Tomáš  SK Barkas ÚL
  3 Pitra  Štěpán Pražský Rohovník
  4 Duchoň Rafael Samson BC České Budějovice
  5 Mozga Pavel BC Kroměříš
  6 Bulavka Roman BC Ostrava
  7 Freirei Daniel Poruba
  8 Telvák Denis Palaestra Praha
         
  N Vrzal Václav BC Žižkov Praha
  N Hrabák  Tomáš  BK Most
  N Sofrančuk  Ruslan  Veki Box Chomutov
  N Azeve do Francisco BC Jičín
         
57 kg 1 Chval Jakub BC  Jičín
  2 Polakovič Pavel Dukla Olomouc
  3 Kovač  Jan  Veki Box Chomutov
  4 Velký Patrik 1. Máj Karviná
  5 Aloyan Erik Pražský Rohovník
  6 Kubáček Martin K.O. Brno
  7 Radič Friedrich SAC Praga Praha
  8 Majd Josef SAC Praga Praha
         
  N Brodský Lukáš BC Jičín
         
60 kg 1 Radič Lukáš SAC Praga Praha
  2 Hejda Václav Banik  Sokolov
  3 Chromý  David  BC Tonka
  4 Kašpar  Pavel  Veki Box Chomutov
  5 Zapletal Marek BC Prostějov
  6 Alekozai Meran SKB Praha
  7 Gaméz Denis SSK Vítkovice
  8 Baláž Mario Olomouc
         
  N Poledňák  Jakub  Gambare Olomouc
  N Dolanský Tomáš SKB Chodov
  N Karvai Jan  Poruba
         
64 kg 1 Janků  Ondřej Viktoria Havířov
  2 Pazdera  David  SK MP Děčín
  3 Klein Roman  KB Most
  4 Šejnoha Martin Samson BC Č. Budějovice
  5 Štádler Jiří BC O.S. Stacha
  6 Černý Adam Nový Lískovec ?
  7 Kyjovský  Adam BC Těmice
  8 Bambuch Jakub BC Ostrava
         
  N Šesták Zdenek BC T.N. Č. Budějovice
  N Nečesánek Karel Pražský Rohovník
  N Rovenský Tomáš J. Tormy Praha
         
69 kg 1 Kalous  Denis BC SAC Praga Praha
  2 Král Vít Kometa Brno
  3 Hrubý Tomáš Viktoria Havířov
  4 Veselý  Jakub  Veki Box Chomutov
  5 Pytel  Václav BC O.S. Stacha
  6 Kobliha Patrik BC Mistřín
  7 Jiráček Patrik SKB Třeboň
  8 Policar Miroslav SKP Pardubice
         
  N      
75 kg 1 Husa  David SKP Sever ÚL
  2 Došlý  Daniel  SK MP Děčín
  3 Kuška  Dominik BC Pardubice
  4 Balog  Patrik Palaestra Praha
  5 Dosedla Tomáš DTJ Prostějov
  6 Luběna Jan Moravan Prostějov
  7 Volf Antonín SSK Vítkovice
  8 Gábor Štefan Dukla Olomouc
         
  N Olah  Tomáš BC Tonka
  N Hataš   SKS Kladno
         
81 kg 1 Pobierski Petr Viktoria Havířov
  2 Giessmann Radek Veki Box Chomutov
  3 Táborský  Daniel SKB Praha
  4 Jelič Martin SŠB Zavidov
  5 Novák Pavel BC Prostějov
  6 Ševčík Jakub BC Ostrava
  7 Hošek  David Pražský rohovník
         
91 kg 1 Klaetke  Kryštof  BFC Liberec
  2 Beníček Kamil BC Ostrava
  3 Štelzer Vít BC Trutnov
  4 Kolečkář Jan BC Kroměříš
  5 Třuslo Patrik BC Ostrava
  6 Kuričaj  Jakub Linka box Krupka
  7 Dluhoš Michal SSK Vítkovice
         
nad 91 kg 1 Krajník  Karel KB Most
  2 Banda  Mario KB Most
  3 Jansa  František  Veki Box Chomutov
  4 Ohrádka David SSK Vítkovice
  5 Činátl Petr Sokol Krnov
Městská část Praha 6 Hlavní město Praha Praha - evropské město sportu 2016