BOX CLUB ONDŘEJE STACHA PLZEŇ VÁS ZVE V SOBOTU 03.03.2012  Na oblastní  kolo boxu talentované mládeže a 2. ligu boxu mužů  P R O G R A M : Od 9.30 hod. do 11.00 hod. vážení a lékařské prohlídky Od 11.15 hod. do 12.15 hod. losování zápasů  Zahájení duelů 13.00 hod.   Přilba a rukavice v barvách rohu. Bojuje

Více…

Minulý týden proběhla intenzivní jednání mezi Chargé d’affaires Kuby v Praze, panem-Fermin Gabriel QUINONES SANCHEZ, vedením sportovní organizace INDER(obdoba našeho ČSTV), kubánskou boxerskou federací a mnou jako prezidentem ČBA ze kterého vzešlo, že historicky nejlepší světový tým bude startovat na březnové GRAND PRIX města Ústí nad Labem.  Kuba na tento prestižní turnaj nominovala to nejlepší co

Více…

Pořadatel:  BC ASK Brandýs …. p. Jindřich Šindelář Místo pořádání: 1.Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav Rozhodčí:  Hl..Bc. Tomáš Müller, bodoví…Karel Kubec, Ing. Stanislav Nechvátal, Petra Hečková Úř.lékař:  MUDr. Jakub Kravčiv   

Mistrovství  České republiky kadetů  a školní mládeže  Kadeti roč. 1996 – 1997 Školní mládež roč. 1998 – 1999 Ostrava – Poruba    9. – 11.3. 2012 I. Všeobecné  ustanovení      1. Datum konání   :      9. – 11. 3. 2012          2. Pořadatel   :      Z pověření ČBA  – Boxing club Poruba          3.       Místo konání   :     T.J. Sokol Pustkovec, Pustkovecká 356/103, Ostrava-       

Více…

Místo konání:   Praha –  v tělocvičně SK Boxing PrahaAdresa:             Praha 6, ul. Mařákova 6/280 (cca 50m od metra Hradčanská) viz. mapa Příjezd:                     vlastní dopravouZačátek školení:       sobota  v 8.00 hodinKonec:                      neděle  cca v 18.00 hodinSebou:           věci do tělocvičny, tenisky, přezůvky, věci na box – velké rukavice,  chránič zubů, bandáže, poznámkový blok.Cena kurzu:              cca 1.500,- KčUbytování:  možnost přespat

Více…

Konkurenceschopnost mládeže  v boxu je vysoká a velmi kvalitní, budoucnost tohoto sportu vypadá opravdu jasně. Některé z těchto talentů již udělaly průlom a zařadily se do elitní (seniorské) kategorie, jsou příslibem a již výrazně zasáhly do žebříčků. Ázerbajdžán je průkopníkem v rozvoji mladých zápasníků v lehké muší váze jako například Salman Alizada, který vyhrál zlatou

Více…

Mocná Ukrajina Ukrajina má za sebou senzační rok 2011 a otázkou zůstává, zda někdo vůbec může zastavit tento boxerský motor v tomto olympijském roce. Po velkolepém vystoupení na 16. ročníku AIBA světovém šampionátu v boxu v Baku, Ázerbajdžán, se zabezpečila si čtyři zlaté a jednu stříbrnou medaili na největším eventu v historii AIBA a zajistila

Více…

Leden 2012 7. – 8. 01         14. – 15. 01 VT – HARRACHOV 6. – 18. 1.2012       21. – 22. 01 5. kolo  I. LIGA Plzeň  – Barkas UL, Děčín- Č. Kam., .,Poruba –Ostrava,Region –  KO Brno       28.. – 29. 01 4. kolo EXTRALIGA BaníkMost+Doprava Děčín –

Více…

Dne 28.1.2012 bude v tělocvičně 1. Základní školy ve Staré Boleslavi vybojováno první oblastní kolo roku 2012, na které Váš oddíl srdečně  zveme Místem pořádání  je … 1. Základní škola v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi, ulice Jungmannova, č.p. 164 Vážení  a lékařská prohlídka proběhne … 9:30 – 10:30 hod. Losování  a první setkání trenérů  v Novém roce … 10:30 – 12:30 hod. Boje

Více…

Účast: Bc. Tomáš Müller, Jaroslav Novotný, Jindřich Šindelář, Ing. Pavel Hynek, Zdeněk Fáber, Mgr. Marek Šimák Omluven: JUDr. František Novotný Hosté: Miroslav Foral, Stanislav Škoda Program: Zahájení Losování na oblastních kolech Účast boxerů se zkušeností v jiném plně kontaktním sportu Rozdělení oblasti boxu, řešení a optimalizace systému Zpráva komise rozhodčích Oblastní kolo Středokluky Průběh schůze: Předseda

Více…

Soustředění (VT), které bude zaměřeno na fyzickou kondici, ale i techniku a taktiku. Členové SCM Praha i juniorští reprezentanti ČR budou mít toto soustředění hrazeno.Příjezd na soustředění : individuální – domluvte se odkud kdo jede, ať se ušetří na cestovném Místo: Děčín XVIII- Maxičky 1 – http://www.maxicky.cz/ , http://www.mapy.cz/#st=s@ssq=Maxi%C4%8Dky+1%2C+D%C4%9B%C4%8D%C3%ADn+XVIII-Maxi%C4%8Dky Sraz je v sobotu 11.2. do 11.00 hodin Odjezd v

Více…

Pořadatel:  BC Lokomotiva Trutnov …. p. Karel Kubec Místo pořádání: Gymnázium Trutnov,Jiráskovo náměstí,Trutnov     Rozhodčí:  Hl..Bc. Tomáš Müller, bodoví…Karel Kubec, JUDr. Josef Cabadaj Úř.lékař:  MUDr. Bohumil Matušík    Oddíly BC Broumov 7 BC Jičín 3 BC Mladá  Boleslav 1 Kutil Gym 2 Lokomotiva Trutnov 9 SAC Praga Praha 4 SBC Úpice 3 SK Boxing Praha 1 SŠB Hradec

Více…

5.oblastní kolo talentované mládeže Libčice nad Vltavou 3.12.2011   Pořadatel:  BC NOVO Libčice nad Vltavou …. p. JUDr. František Novotný Místo pořádání: Kulturní dům Libčice nad Vltavou     Rozhodčí:  Hl..Jaroslav Novotný,  bodoví…Ing. Pavel Hynek, Marek Hauner, Václav Štaubert Úř.lékař:  MUDr. Margaritov  Oddíly BC ASK Brandýs n/L 2 BC Kralupy 3 BC Julia Tormy 2 BC Kladno 1

Více…

Leden 2012 7. – 8. 01         14. – 15. 01 VT – HARRACHOV 6. – 18. 1.2012   Volný  a možný termín oblastního kola středočeské  oblasti boxu   21. – 22. 01 5. kolo  I. LIGA Plzeň  – Barkas UL, Děčín- Č. Kam., .,Poruba –Ostrava,Region – KO Brno       28.. – 29.

Více…

Za SCM Praha startovali: Michal Bartůněk BC Příbram váha 46kg David Kotrč BC Příbram váha 52kg Daniel Šafr – BC Brandýs nad Labem váha 50kg Martin Kubát – SKP Pardubice váha 60kg Stanislav Bradáč – BC Brandýs nad Labem váha 50kg Jiří Jelen- BC Zavidov váha 69kg Vyřazovací zápasy: Bartůněk Michal – Mesároš KO Galanta NB. 11:4 Michal zaboxoval na

Více…

Dne 11. 12. 2011 bylo v Nitře vybojováno EXTRALIGOVÉ utkání 3. kola mezi družstvy :         BC  Stavbár Nitra A  – KB Baník Most+ Doprava Děčín   54  kg RAJKO    René   – BURZYŇSKI  Marius       WP   2:0  56  kg ZÁTORSKÝ Michal WP – BARÁK   Filip      2:2  60  kg VAŇO  Tomáš  WP – VELKÝ Patrik      4:2  64  kg RAJCSANYI  Patrik         RSC – KLEIN  Roman      6:2  69  kg BABIAK  Michal  WP – HEJL  Patrik       8:2  75  kg VARGA  Tibor  WP – PAVLIŠ Josef    10:2  81  kg DIRNFELD 

Více…

Přítomni: Šimák, Larionov, Kubánek, Kotiba, Vrba Host: Chocholoušek, Líšková   Program jednání:  Zahájení – odsouhlasení programu jednání a kontrola zápisu z TR č. 28 Hodnocení MČR mužů a žen Karviná 5. – 6. 11. 2011 RD + plány VT RD a SCM MT, turnaje SCM Školení trenérů I., II. a III. tříd Různé   Jednání zahájeno v 10.00

Více…