Mocná Ukrajina Ukrajina má za sebou senzační rok 2011 a otázkou zůstává, zda někdo vůbec může zastavit tento boxerský motor v tomto olympijském roce. Po velkolepém vystoupení na 16. ročníku AIBA světovém šampionátu v boxu v Baku, Ázerbajdžán, se zabezpečila si čtyři zlaté a jednu stříbrnou medaili na největším eventu v historii AIBA a zajistila

Více…

Leden 2012 7. – 8. 01         14. – 15. 01 VT – HARRACHOV 6. – 18. 1.2012       21. – 22. 01 5. kolo  I. LIGA Plzeň  – Barkas UL, Děčín- Č. Kam., .,Poruba –Ostrava,Region –  KO Brno       28.. – 29. 01 4. kolo EXTRALIGA BaníkMost+Doprava Děčín –

Více…

Dne 28.1.2012 bude v tělocvičně 1. Základní školy ve Staré Boleslavi vybojováno první oblastní kolo roku 2012, na které Váš oddíl srdečně  zveme Místem pořádání  je … 1. Základní škola v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi, ulice Jungmannova, č.p. 164 Vážení  a lékařská prohlídka proběhne … 9:30 – 10:30 hod. Losování  a první setkání trenérů  v Novém roce … 10:30 – 12:30 hod. Boje

Více…

Účast: Bc. Tomáš Müller, Jaroslav Novotný, Jindřich Šindelář, Ing. Pavel Hynek, Zdeněk Fáber, Mgr. Marek Šimák Omluven: JUDr. František Novotný Hosté: Miroslav Foral, Stanislav Škoda Program: Zahájení Losování na oblastních kolech Účast boxerů se zkušeností v jiném plně kontaktním sportu Rozdělení oblasti boxu, řešení a optimalizace systému Zpráva komise rozhodčích Oblastní kolo Středokluky Průběh schůze: Předseda

Více…

Soustředění (VT), které bude zaměřeno na fyzickou kondici, ale i techniku a taktiku. Členové SCM Praha i juniorští reprezentanti ČR budou mít toto soustředění hrazeno.Příjezd na soustředění : individuální – domluvte se odkud kdo jede, ať se ušetří na cestovném Místo: Děčín XVIII- Maxičky 1 – http://www.maxicky.cz/ , http://www.mapy.cz/#st=s@ssq=Maxi%C4%8Dky+1%2C+D%C4%9B%C4%8D%C3%ADn+XVIII-Maxi%C4%8Dky Sraz je v sobotu 11.2. do 11.00 hodin Odjezd v

Více…

Pořadatel:  BC Lokomotiva Trutnov …. p. Karel Kubec Místo pořádání: Gymnázium Trutnov,Jiráskovo náměstí,Trutnov     Rozhodčí:  Hl..Bc. Tomáš Müller, bodoví…Karel Kubec, JUDr. Josef Cabadaj Úř.lékař:  MUDr. Bohumil Matušík    Oddíly BC Broumov 7 BC Jičín 3 BC Mladá  Boleslav 1 Kutil Gym 2 Lokomotiva Trutnov 9 SAC Praga Praha 4 SBC Úpice 3 SK Boxing Praha 1 SŠB Hradec

Více…

5.oblastní kolo talentované mládeže Libčice nad Vltavou 3.12.2011   Pořadatel:  BC NOVO Libčice nad Vltavou …. p. JUDr. František Novotný Místo pořádání: Kulturní dům Libčice nad Vltavou     Rozhodčí:  Hl..Jaroslav Novotný,  bodoví…Ing. Pavel Hynek, Marek Hauner, Václav Štaubert Úř.lékař:  MUDr. Margaritov  Oddíly BC ASK Brandýs n/L 2 BC Kralupy 3 BC Julia Tormy 2 BC Kladno 1

Více…

Leden 2012 7. – 8. 01         14. – 15. 01 VT – HARRACHOV 6. – 18. 1.2012   Volný  a možný termín oblastního kola středočeské  oblasti boxu   21. – 22. 01 5. kolo  I. LIGA Plzeň  – Barkas UL, Děčín- Č. Kam., .,Poruba –Ostrava,Region – KO Brno       28.. – 29.

Více…

Za SCM Praha startovali: Michal Bartůněk BC Příbram váha 46kg David Kotrč BC Příbram váha 52kg Daniel Šafr – BC Brandýs nad Labem váha 50kg Martin Kubát – SKP Pardubice váha 60kg Stanislav Bradáč – BC Brandýs nad Labem váha 50kg Jiří Jelen- BC Zavidov váha 69kg Vyřazovací zápasy: Bartůněk Michal – Mesároš KO Galanta NB. 11:4 Michal zaboxoval na

Více…

Dne 11. 12. 2011 bylo v Nitře vybojováno EXTRALIGOVÉ utkání 3. kola mezi družstvy :         BC  Stavbár Nitra A  – KB Baník Most+ Doprava Děčín   54  kg RAJKO    René   – BURZYŇSKI  Marius       WP   2:0  56  kg ZÁTORSKÝ Michal WP – BARÁK   Filip      2:2  60  kg VAŇO  Tomáš  WP – VELKÝ Patrik      4:2  64  kg RAJCSANYI  Patrik         RSC – KLEIN  Roman      6:2  69  kg BABIAK  Michal  WP – HEJL  Patrik       8:2  75  kg VARGA  Tibor  WP – PAVLIŠ Josef    10:2  81  kg DIRNFELD 

Více…

Přítomni: Šimák, Larionov, Kubánek, Kotiba, Vrba Host: Chocholoušek, Líšková   Program jednání:  Zahájení – odsouhlasení programu jednání a kontrola zápisu z TR č. 28 Hodnocení MČR mužů a žen Karviná 5. – 6. 11. 2011 RD + plány VT RD a SCM MT, turnaje SCM Školení trenérů I., II. a III. tříd Různé   Jednání zahájeno v 10.00

Více…

 Dne 4.12. 2011 bylo Základní škole v Povrlech, vybojováno utkání 4. kola soutěže     I. Ligy  mezi družstvy :         SK  Barkas Ústí nad Labem – KB Baník Most   56  kg VUONG  Tomáš  WO – —————————–     2:0  60  kg KOVÁČ  Jan   WP – STEHLÍK  Martin      4:0  64  kg HOVHANESJAN  David WP – MESZIAR  Jan      6:0  69  kg DVOŘÁK  Radim   – BALOG  Patrik  WP    6:2  75  kg TRÁVNÍČEK  Ondřej  – PAVLIŠ Josef  WP    6:4  81  kg ŠKEŘÍK  Tomáš  WP – KRAJNÍK  Karel      8:4  91  kg KOPŘIVA  Petr  WP – HORÁK  Martin   

Více…

Vážení  přátelé SK Boxingu Praha,      dovolujeme si Vás pozvat na Vánoční besídku, dne 15.12.  2011      v klubu El Wood od 20.00 hodin. www.elwoodclub.cz      Vstup na platnou členskou permanentkuJ  Bude tombola i disco.         za SK Boxing Praha          Šimák Marek

  Leden 2012 7. – 8. 01         14. – 15. 01 VT – HARRACHOV 6. –  18. 1.2012       21. – 22. 01 5. kolo  I. LIGA Plzeň  – Barkas UL, Děčín- Č. Kam., .,Poruba –Ostrava,Region –  KO Brno       28.. – 29. 01 4. kolo EXTRALIGA BaníkMost+Doprava

Více…

Dne 23. 10. 2011 bylo v Nitře vybojováno utkání 1. kola nového ročníku EXTRALIGY 2011 – 2012 mezi družstvy :       BC Stavbár  Nitra  A  – BC DTJ Prostějov   54  kg RAJKO   René   – KALUCZA  Norbert WP    2:0  56  kg ZÁTORSKÝ Michal WP – SHAKALDAEV  Ruslan     2:2  60  kg ZÖLD  David   WP – APERYAN  Hamo      4:2  64  kg VAŇO  Tomáš  WP – ŠERBAN  Miroslav      6:2  69  kg BABIAK  Michal  WP – KOCVELDA  Emil     8:2  75  kg VARGA  Tibor  WP – VOÁREK  Michal    10:2 

Více…

BC NOVO Libčice nad Vltavou si  vás dovoluje pozvat na další oblastní kolo soutěže talentované mládeže a II. ligy mužů v boxu SOB Předzimní  libčický ring     Kdy:     v sobotu   3.prosince 2011   Kde:      v Kulturním domě v Libčicích nad Vltavou – Letecké ulici  Startují: přípravka, mladí boxeři a boxerky, junioři a juniorky, mužská a ženská elita  Časový

Více…

1.oblastní kolo talentované mládeže Mělník 24.9.2011 Pořadatel:  BC Mělník …. p. Marounek, Místo pořádání: Tyršův dům, Mělník Rozhodčí:   Hl..Ing.Stanislav Nechvátal, bodoví…Hartl,Rusňák,Suchna Úř.lékař:  MUDr. Jan Kačer BC Mělník BC  STAR  Plzeň 3 BC ASK Brandýs N/L 3 BC Broumov 3 BC Jičín 4 BC Kralupy 3 BC OSA Praha 2 BC Žižkov 6 BC-Mladá  Boleslav 3 Chimera Plzeň 3

Více…